گروه بازرگانی ومهندسی صنعت پویا

فروش اسلاک واکس|قیمت اسلاک واکس

 
صفحه اصلی ارتباط باما درمورد ما کلیتیک روانکارها محصولات لیست قیمت محصولات  

 

فروش اسلاک واکس


گروه بازرگانی ومهندسی صنعت پویا

 

لیست قیمت تیر سال1396 محصولات شرکت صنعت پویا

اسلاک وکس چیست؟


واکس خام، واکس روغنی، واکس خام حاوی روغن که از مرحلهی واکس‌زدایی توسط حلال حاصل میشود. محتویات واکس خام بسته به مقدار روغن تغییر میکند. واکس خام باید برای تولید واکس نهایی روغن‌زدایی شود.

واکس ها هیدروکربن هایی هستند که از نفت خام استخراج می شوند. وجود ترکیبات شیمیایی با ارزشی نظیر پارافین های نرمال، نظر هر شیمی دانی را به خود جلب می کند. با استفاده از واکنش های شیمیایی می توان مواد با ارزشی را بدست آورد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
واکس های نفتی را برحسب مواد اولیه ای که از آن به دست می آیند، می توان به سه دسته تقسیم کرد.

الف: واکس های پارافینی
این نوع واکس از مواد اولیه با .............


نقطه جوش پایین به دست آمده و بیشتر ترکیبات سازنده آن از هیدروکربن های نرمال پارافینی تشیکل یافته است. بیشتر هیدروکربن های شاخه دار (در صورت وجود) از نوع ایزو پارافین ها هستند. هیدرو کربن های سازنده واکس دارای20 تا40 مولکول کربن می باشند و جرم مولکولی آنها بین280 تا560 متغیر است. هم چنین در دمای عادی جامد بوده و ویسکوزیته آن حدود 35-45 SUS (در100 درجه سانتی گراد) و کریستال های آن به صورت سوزنی یا صفحه ای است.

ب: واکس های میکروکریستال
واکس های میکروکریستال از واکس گیری مواد اولیه سنگین (مواد اولیه با نقطه جوش بالا) به دست می آیند. کریستال های آن از انواع پارافینی ریزتر بوده و جرم مولکولی آن حدود800-450 وتعداد ترکیبات کربن سازنده آن بین57-32 می باشد.
واکس های میکروکریستال در مقایسه با انواع پارافین ها با اسید سولفوریک، اسید نیتریک و اسید سولفونیک بهتر ترکیب می شوند و علت این ترکیب، وجود هیدروژن، روی کربنِ نوع سوم است. انواع اکسیده شده این واکس ها در صنایع تولیدی واکسِ کف اطاق (POLISH) استفاده می شود. هم چنین در تولید رنگ به عنوان پیگمان سوسپانسیون به کار گرفته می شوند.

ج: پترولاتوم

اگر عمل واکس گیری بر روی مواد باقی مانده تقطیر انجام شود واکس حاصل را پترولاتوم می نامند. کریستال های آن از دو نوع قبلی ریزتر بوده و مقداری روغن را در خود نگه داری می کنند به طوری که معمولاً حالت ژلاتینی دارند.
جرم مولکولی آن بین980-560 و نقطه ذوب آن بین85-55 درجه سانتی گراد است. در مواقعی که بخواهند پترولاتوم را بدون استفاده از حلال و حرارت پخش کنند، از پترولاتوم امولسیون شده در آب استفاده می شود. برای این منظور بایستی مخلوطی از واکس ذوب شده در آب داغ با استفاده از یک امولسیون کننده نظیر تترا اتانول آمین تهیه کرد.

لیست قیمت انواع اسلاک واکس

واحد بازرگانی خارجی شرکت صنعت پویا آماده همکاری با تجاری داخلی وخارجی جهت تامین مواد ذیل با شرایط مناسب قیمت و تحویل بی واسطه در پالایشگاه و کارخانه یا تحویل در مرز یا تحویل بصورت FOB بنادر ایران می باشد

 

ردیف

شرح محصول

واحد

بسته بندی

محل تحویل

قیمت (ریال)

قیمت جدید

1

اسلاک واکس 10 سبک

کیلوگرم

فله

تهران درکارخانه

740$

تماس بگیرید

2

اسلاک واکس 20 سبک

کیلوگرم

فله

درکارخانه

730$

تماس بگیرید

3

اسلاک واکس 40 سبک

کیلوگرم

فله

درکارخانه

710$

تماس بگیرید

4

اسلاک واکس سنگین

کیلوگرم

فله

درکارخانه

530$

تماس بگیرید

5

اسلاک واکس صادراتی

تن

جامبو

درکارخانه

559$

تماس بگیرید

 

قابل توجه خریداران محترم قیمت فوق تقریبی می باشد عوامل مقدار سفارش ونحوه پرداخت و محل تحویل ونحوه بسته بندی و آنالیز مواد ونوسانات بازار  برقیمت محصولات موثر می باشد.

آنا لیز اسلاک واکس

 

 

تلگرام شرکت (آموزش واطلاع رسانی تجارت بین الملل نفت وگاز وپتروشیمی)

info@gbf-pooya.com: آدرس پست الكترونيكي
www.gbf-pooya.com: آدرس الكترونيكي