Group of Trade and Engineering Pooya Industrial

satıcı parafin| fiyatı parafin

 
ev Bize Ulaşın Şirket hakkında   Ürünler fiyat listesi  

 

turkey
english
فارسی
arabi

satıcı parafin

 

Petrol ürünleri bölümü

Ticaret Uluslararası Sanayii Pooya TIIP.CO, 1994 yılında uluslararası petrol ve gaz ve petrokimya ticaretiyle kuruldu.

Şirket, ihtiyaç duyulan tüketicilerin tedarikini ve dağıtımını düşündü. Rekabetçi fiyat ile en kısa zamanda ve kalitesi üstler.

TIIP.CO'nun Petrol ürünleri bölümü aşağıdaki gibi tedarik edilmeye hazırdır.

biz parafin çeşitleri büyük bir tedarikçisi biz bu ürün İran FOB ve diğer yerde CIF dünya çapında teslim.

satış veya satıcı parafin

 

Giriş

Parafin yağı nedir?

Avustralya ve ABD'de kerosen ve Kanada'da soba yağı olarak bilinen parafin yağı, yakıt olarak yanabilen yanıcı bir sıvı hidrokarbondur. En yaygın olarak jet motorlarını hava taşıtı için kullanır, fakat aynı zamanda ısıtma, aydınlatma ve pişirme için de kullanılabilir. Petrolden rafine edilir ve üretilmesi nispeten ucuzdur.
Parafin yağı ilk olarak 1807'de Kanada'nın New Brunswick şehrinde bulunan ve jeolog Abraham Gesner tarafından Albertite adı verilen bir asfalttan damıtıldı. 19. yüzyılda ilerledikçe yeni kaynaklar keşfedildi ve üretimi daha ticarileşti ve yaygınlaştı. Gesner, 1850'de Kerosene Gaslight Şirketi'ni kurdu ve bir sonraki yıl, İskoç kimyacı James Young, yerel Torbanite kömüründen parafin yağı damıtmaya başladı. 1856'da Polonyalı kimyacı Ignacy Łukasiewicz, daha da rafine etmek için daha ucuz bir yöntem keşfetti. Yeni yakıtın düşük fiyatları ve kullanılabilirliği, 19. yüzyılın ikinci yarısında balina avcılığının azalmasına neden oldu.
Elektrikli batarya gücünün ortaya çıkmasından önce, lambalar ve portatif fenerler için en yaygın yakıt parafin yağıydı. Hala kampçılar veya gelişmekte olan ülkelerde, portatif lambalar ve sobalar için bir dereceye kadar kullanılıyor. Dini olarak elektrik gücüne karşı olan Amish, lambalarına ve cihazlarına güç sağlamak için parafin yağına güveniyor. Bu yağ en çok modern dünyada jet uçakları ve roketler için yakıt olarak kullanılmaktadır.
Parafin yağı da endüstriyel çözücü ve yağlayıcı olarak kullanılmıştır. Oksijen varlığında zarar görebilecek veya uçucu olabilecek maddeleri saklamak için kullanılabilir. Tarihsel olarak, sivrisineklerin üremesini önlemek için ayakta durma suyuna eklenmiş ve bitleri öldürmek için başa uygulanmıştır, ancak bu uygulamalar tehlikeli olabilir ve çoğunlukla kullanım dışı kalmış olabilir. Parafin yağı, diğer danslardan daha düşük sıcaklıklarda tutuşturacağı için, ateş dansı ve yangın solumu gibi bazı eğlence türlerinde de kullanılır.

 

 

 

aşağıdaki gibi ihracat uzmanı ve cif için parafin bir çeşit kaynağı olabilir

parafin katı


% 0-1,% 1-3,% 3-5,% 5-8 8-12


parafin sıvısı

tıbbi sınıf

endüstriyel seviye

gıda sınıfı, vb

paraffin price list

paraffin liquit analysis

paraffin solid analysis

special offer sales paraffine

about paraffin

what is paraffin

  . Sadece LOI veya ICPO sağlayabilen ciddi, geçerli, finansal açıdan yetenekli alıcılar ile ilgileniyoruz, bu yüzden son alıcılardan, talimatlardan veya aracılardan bilgi talep ediyoruz
Herhangi bir miktar için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin
  +982188289093
e-mail : info@gbf-pooya.com
site:www.gbf-pooya.com