گروه بازرگانی ومهندسی صنعت پویا

لیست قیمت انواع گلیگول

 
صفحه اصلی ارتباط باما درمورد ما کلیتیک روانکارها محصولات لیست قیمت محصولات دوره های آموزشی

 

لیست قیمت محصولات شرکت صنعت پویا


گروه بازرگانی ومهندسی صنعت پویا

 

 

مونو اتیلن گلایکول (MEG)


مونو اتیلن گلایکول یک ترکیب آلی است که به عنوان ضدیخ در وسایل نقلیه و پیش ماده برای پلیمرها مورد استفاده قرار می گیرد. مونو اتیلن گلایکول در حالت خالص، مایعی بیرنگ، بی بو و سمی می باشد و مزه ای شیرین دارد .

كاربرد مونو اتیلن گلایکول (MEG)
-          مونو اتیلن گلایکول در صنعت پلاستیک
-          مونو اتیلن گلایکول در تهیه رزین ها و فیبرهای پلیمری
-          مونو اتیلن گلایکول در تولید الیاف پلی استر، بطری‌های نوشیدنی و فیلم‌های بسته‌بندی
-          مونو اتیلن گلایکول در تولید جهانی این محصول به تولید ماده اولیه پلی‌استر پلی‌اتیلن ترفتالات (PET)
   دی اتیلن گلایکول (DEG)
دی اتیلن گلایکول، مایعی است بیرنگ، نمگیر، ویسکوز،سمی، بی بو و امتزاج پذیر در آب، الکل، اتر، استون و اتیلن گلیکول .
كاربرد دی اتیلن گلایکول (DEG)
-          دی اتیلن گلایکول بعنوان حـلال در صنعت نفت و گاز
-          دی اتیلن گلایکول برای آبزدایی از گازهای طبیعی و دیگر گازها
-           دی اتیلن گلایکول حد واسط در فرآیند تولید رزین‌های پلی‌استر غیر اشباع و پلی‌اورتان
-          دی اتیلن گلایکول به دلیل ویژگی های جذب آب، پایداری عالی در برابر حرارت و در برابر تجزیه شیمیایی، فشار بخار پایین و قیمت مناسب به عنوان رطوبت‌گیر گازهای طبیعی شناخته شده است .
-         اتیلن گلایکول ها به عنوان مشتقی از اتیلن با کاربرد گسترده در طیف الیاف مصنوعی، فیلم، ضد یخ، رزین پلیمر ضد اشباع، مواد منفجره، فیبر، کاغذ، چرم، پوشش های حفاظتی، جوهر چاپ و صنایع نساجی کاربرد دارند .
  تری اتیلن گلایکول (TEG)
تری اتیلن گلایکول با نام های TEG یا Triglycol نیز شناخته می شود. تری اتیلن گلایکول دارای سه گروه اتیلنی است که بوسیله اتم اکسیژن به یکدیگر متصل شده اند. تری اتیلن گلایکول مانند سایر الکل های دو عاملی دارای دو گروه عاملی OH- است. این ماده بی رنگ ، بی بو و مایعی ویسکوز است. فرمول شیمیایی آن HO((CH2CH2)O)3H است و به عنوان پلاستیسایزر وینیل مصرف می شود . همچنین این ماده در وسایل آنتی میکروبی نیز استفاده می شود. گلایکول به عنوان ماده نمگیر گاز طبیعی و در سیستم تهویه مطبوع بکار گرفته می شود .
در صنعت تری اتیلن گلایکول به همراه دی - تترا و منو اتیلن گلایکول در واکنش اکسید اتیلن (EO) با آب در دمای بالا تولید می‌شود و نیازی به کاتالیست ندارد. اکسید اتیلن است که از واکنش اتیلن و اکسیژن با کاتالیست اکسید نقره تولید میشود .

کاربرد تری اتیلن گلایکول
-          در صنایع نفت و گاز
-          در صنایع نساجی
-          در صنایع کاشی
-          در صنایع سیمان
-          جاذب رطوبت
مونوپروپیلن گلایکول(MPG )
مونو پروپیلن گلایکول از مشتقات پروپیلن اکساید است که در یک پروسه دو مرحله ای بدست می آید. مرحله اول واکنش آب و پروپیلن اکساید است که محصول مخلوطی از مونو پروپیلن گلایکول و دی پروپیلن گلایکول است. مرحله دوم تقطیر و جداسازی این دو محصول از مخلوط است
کاربردهای عمومی: کاربرد اصلی و عمده پروپیلن گلایکول به عنوان ماده اولیه در تولید و زمین های غیر اشباع پلی استر است. این ماده به عنوان ماده فعال در ضد یخ مورد استفاده در اتومبیل، قایق و بالهای هواپیما استفاده می گردد.
پروپیلن گلایکول نقطه انجماد بسیار پائینی دارد.
این ماده به عنوان عامل چسبندگی مایعات به سطوح نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
در رنگ ها، لعابها و لاکهای جلا دهنده به عنوان حلال استفاده می گردد و علی الخصوص در رنگها، به علت دوره طولانی تبخیر خود، باعث طولانی تر شدن زمانی است که رنگ برای استفاده مناسب است.
صنایع مصرف کننده: نساجی، ساختمان، رنگ و رزین، فرمولاسیون ضد یخ

زمینه های کاربرد پلی اتیلن گلیکول (PEG ):

صنعت رزین : انواع پلی اتیلن گلایکول های مایع به عنوان ماده اولیه و انواع جامد آن به عنوان پلاستیسایزر و عامل پخش کننده کاربرد دارند .
صنعت رنگ : انواع پلی اتیلن گلایکول ها به عنوان حامل رنگ در این صنعت کاربرد دارند .
صنعت دلاستومرو لاستیک : پلی اتیلن گلایکول های مایع در این صنعت به عنوان روان کننده (Lubricant) و پلی اتیلن های جامد به عنوان جدا ساز قالب کاربرد دارند .
صنعت سرامیک : پلی اتیلن گلایکول های مایع به عنوان روان کننده و جاذب الرطوبه کاربرد دارند .
صنعت آبکاری : پلی اتیلن گلایکول های مایع به عنوان براق کننده و پلی اتیلن گلایکول های جامد به عنوان هم توزیع کننده و هم براق کننده کاربرد دارند .
صنعت نساجی : هر دو نوع پلی اتیلن گلایکول های مایع و جامد به عنوان نرم کننده ، عامل شوینده ، کمک به رنگ آمیزی و ضد الکتریسیته ساکن کاربرد دارند .
صنعت مراقبتهای شخصی : هم پلی اتیلن گلایکول های مایع و هم جامد به عنوان پایه کرم و نیز جاذب الرطوبه کاربرد دارند .
صنعت شوینده : پلی اتیلن گلایکول های مایع به عنوان حلال و پلی اتیلن گلایکول های جامد به عنوان عامل جلو گیرنده از ترک خوردگی صابون کابرد دارند .
صنعت کاغذ : پلی اتیلن گلایکول های جامد به عنوان روان کننده   و نرم کننده و پلی اتیلن گلایکول های مایع به عنوان مایع انتقال دهنده حرارت کاربرد دارند.

لیست قیمت انواع وازلین

فروش انواع گلیگول
واحد بازرگانی شرکت صنعت پویا آماده همکاری با شرکت های مصرف کننده یا تجاری داخلی وخارجی جهت فروش و تامین انواع مواد شیمیائی صنعتی وشوینده ها وغذائی و... می باشد ما می توانیم گلیگول  ذیل با شرایط مناسب قیمت و تحویل بی واسطه در پالایشگاه و کارخانه و انبار یا درب کارخانه شما تامین نمائیم.

فروش اتیلن گلیگول EG
فروش دی اتیلن گلیگول DEG
فروش منو اتیلن گلیگول MEG
فروش پلی پیلن گلیگول PG
فروش مواداولیه  ضد یخ
فروش انواع حلالهای نفتی

جهت اطلاعات بیشتر وگرفتن مشخصات ولیست قیمت به واحد بازرگانی بخش شیمیائی شرکت با شمار 88289093 تماس حاصل نمائید.لطفا فقط خریداران جدی تماس بگیرند
لازم به توضیح است مقایس خریدو فروش ما تجاری می باشد به صورت خرد انجام نمی شود

 

شماره تلفن تماس : 88289093- 021

info@gbf-pooya.com: آدرس پست الكترونيكي
www.gbf-pooya.com: آدرس الكترونيكي