گروه بازرگانی ومهندسی صنعت پویا

فروشPVC|قیمت PVC| صادراتPVC

 
صفحه اصلی ارتباط باما درمورد ما   محصولات لیست قیمت محصولات دوره های آموزشی

Polyvinyl chloride

PVC

PVCفروش مواد

 
 

فروش و واردات PVC

PVC چیست

پلی‌وینیل کلراید (به انگلیسی : Polyvinyl chloride) یا پی‌وی‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است. به طور عمومی بیشتر از ۵۰٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود؛ زیرا پی وی سی ارزان بوده و به سادگی سر هم‌بندی می‌شود . در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است. با وجود ظهور یک ماده ایده‌آل در ساختمان سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست طبیعی و سلامتی انسان وجود دارد .
موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی شامل: وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت‌ها، برش عمودی پنجره‌ها، صفحات گرامافون، لوله، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کیف‌های ارزان قیمت، پنجره‌های تاریک (بدون دید) و در شکل نرم آن برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی نظیر پرده، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل‌های الکتریکی، توپ‌های بازی سبک وزن وجود دارد .
همچنین ماده ایست که اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب به علت ارزان بودن طبیعی و انعطاف‌پذیر بودن استفاده می‌شود .

اجزاء فرمولاسیون PVC از چه مواردی تشکیل شده است؟

PVC یک پلاستیک صلب است که از پایداری حرارتی کمی برخوردار میباشد و در اثر حرارت دیدن، رنگ سطح آن تمایل به کشیده شدن به فام فلزی پیدا میکند به دلایل مختلف لازم است آمیزهای از این پلاستیک با افزودنیهای دیگر تهیه شود تا مجموعهای مفید و مطلوب به دست آید .
با قبول چنین نگرشی امکان تولید گستره وسیعی از محصولات از لوله های سخت تا فومهای نرم PVC فراهم میگردد .
در آمیزهی PVC معمولاً از اجزاء زیر استفاده میشود :
۱٫ پلیمر پایه
۲٫ پایدارکنندهها
۳٫ نرم کنندهها
۴٫ بسط دهندهها
۵٫ روان کنندهها
۶٫ پرکنندهها
۷٫ رنگدانه ها
۸٫ کمک فرآیندها
۹٫ بهبود دهنده ها در برابر ضربه

در بررسی فرمولبندی PVCدر مقایسه با پلاستیکهای گرمانرم دیگر متوجه می-شویم که فرمولبندی PVCنسبت به سایر پلاستیکها از افزودنیهای بیشتری تشکیل شده است به نحوی که به فرمولاسیون لاستیکها شباهت بیشتری دارد تا پلاستیکها .
علت پیچیدگی و کثرت مواد افزودنی شرکت کننده در آمیزه این پلیمر را در سه نکته اساسی میتوان دریافت :
۱٫ جبران ضعفهای PVC به منظور محافظت از آن در برابر انواع تخریبها هنگام اختلاط و آمیزه سازی، ذوب، اکسترود و تبدیل به گرانول شدن، تبدیل گرانول به شکل نهایی قطعه
۲٫ رنگ آمیزی پلاستیک و به وجود آوردن آمادگی برای قبول فرآیند نهایی
۳٫ استعداد عجیب PVC در تبدیل به طیف وسیعی از محصولات با ویژگیهای مختلف که همین امر ضرورت سوق دادن خواصّ پلاستیک را با کمک افزودنیهای مناسب فراهم میسازد .

نکته مهمی که در ارتباط با PVC باید در نظر داشت انتخاب صحیح نوع و گرید آن است به این معنی که مصرف کننده باید از صحّت نوع PVC مورد نیاز خود که در سه گروه S ، E و B (گاه پی وی سی نوع B را با نماد M هم نشان میدهند) تقسیم بندی میشوند، اطمینان حاصل کند.(البته در ایران تنها نوع E و Sتولید می شود .)
نکته دیگر اطمینان از مناسب بودن گرید انتخاب شده با فرآیندی است که پلاستیک با آن شیوه در نظر است شکلدهی شود، یکی از پارامترهایی که می-تواند در این راه کمک کند اطلاع از مقدار K-value آن است. از طریق این پارامتر می توان ارتباط ویسکوزیته را با جرم ملکولی استنباط کرد .
به عنوان مثال PVC S-70 میدهد که این گرید از PVC به شیوهی پلیمریزاسیون تعلیقی ساخته شده و دارای K-value برابر با ۷۰ میباشد که جرم ملکولی بالایی است و میتواند برای مصارف اکستروژن مورد استفاده قرار گیرد در حالی که PVC S-50 بیانگر آن است که این گرید از PVC به شیوهی پلیمریزاسیون تعلیقی ساخته شده و دارای K-value برابر با ۵۰ میباشد که جرم ملکولی نسبتاً کمی است و میتواند برای مصارف تزریقی مورد استفاده قرار گیرد .
لازم به ذکر است که در بین افزودنی های پی وی سی, بیشترین مقدار مربوط به نرم کننده و پس از آن پرکننده و به ترتیب پایدارکننده ها و آنتی uv کمترین مقدار را در فرمولاسیون دارا می باشند .

گریدهای قابل ارائه شده


لیست قیمت مواد پلیمری فروش داخل

نام محصول گرید کاربرد تولید قیمت
PVC) S60 سوسپانسیون بندر امام تماس بگیرید
پلی وینیل کلراید (PVC) S70 سوسپانسیون آبادان تماس بگیرید
پلی وینیل کلراید (PVC) 741     تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) 701     تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) 703     تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) EM2070   هانوا تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) EM 3090   هانوا تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) PB 1202   LG تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) PB 1302   LG تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) S57   LG تماس بگیرید 
پلی وینیل کلراید (PVC) S65 سوسپانسیون اروند تماس بگیرید
پلی وینیل کلراید (PVC) S65 سوسپانسیون غدیر تماس بگیرید
پلی وینیل کلراید (PVC) S57 سوسپانسیون آبادان تماس بگیرید
پلی وینیل کلراید (PVC) S57 سوسپانسیون پتروشیمی غدیر تماس بگیرید
sales pvc sales pe
sales pc sales ABS
sales ps sales pp

 

 

لیست قیمت مواد پلیمری صادراتی  

 


واحد پلیمر شرکت صنعت پویا آماده همکاری با تجاری داخلی وخارجی جهت تامین مواد ذیل با شرایط مناسب قیمت و تحویل بی واسطه در پتروشیمی و کارخانه یا تحویل انبارشما می باشد

فروش انواع گریدهای PVCداخلی

فروش انواع گرید های PVCخارجی

فروش گرانول PVC

جهت اطلاعات بیشتر از محصولات و گریدهای قابل تأمین ودرخواست سفارش واستعلام قیمت با شماره 88289093 تماس بکیرید یا بوسیله پست الکترونیک شرکت ارتباط ودرخواست خود را ارائه نمایید.

جهت درخواست مواد برای صادرات حتما درخواست خود را درسربرگ شرکت بصورت L.O.I برای ما ایمیل نمائید.

شماره تلفن تماس : 88289093- 021

info@gbf-pooya.com: آدرس پست الكترونيكي
www.gbf-pooya.com: آدرس الكترونيكي